Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys [6 and under] / Intermediate / -24,0 kg
(Day 1)
11-8
Gotowy
Troy ODell
V.R.M.A / Fightsports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Unknown User KD MMA
Boys [9-10 years] / Advanced / -32,0 kg
(Day 1)
19-8
Gotowy
Emmanuel De La Fuente
Art of JiuJitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Ian Mondragon Art of JiuJitsu
Boys [9-10 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
10-5
Gotowy
Noah Riccio
10th Planet Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Matthew Aviles Lansang Jiujitsu
Boys [9-10 years] / Intermediate / -36,0 kg
(Day 1)
20-4
Gotowy
Jeremiah-Roman Castro
Lansang Jiujitsu
Lucciano Pietropaulo Alpha Miami Grappling Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys [9-10 years] / Advanced / -28,0 kg
(Day 1)
12-11
Gotowy
Logan Chang
BAS RUTTEN'S ELITE MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:04
Jake Scharf BAS RUTTEN'S ELITE MMA
Boys [9-10 years] / Intermediate / -40,0 kg
(Day 1)
14 - 10
Gotowy
Giovanni Charshafian
Six Blades JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Zane Albrecht Next Move Jiu Jitsu
Boys [7-8 years] / Advanced / -24,0 kg
(Day 1)
17-7
Gotowy
Zephyr Balegal
PARAGON BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Samwise Curtis Torque Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Boys [7-8 years] / Advanced / -28,0 kg
(Day 1)
9-12
Gotowy
Jacob Bagaygay
Lansang Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Levi Angel Art of JiuJitsu
Girls [7-8 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
Gotowy
Alexandria Kanis
10th Planet - Las Vegas
Wygrana walkowerem
Raelynn Elizarraras Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing
Boys [6 and under] / Beginner / -24,0 kg
(Day 1)
10
Gotowy
Ryan Verges
Alpha Miami Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Alexander Pilipenko Team Wise
Boys [11-12 years] / Intermediate / -40,0 kg
(Day 1)
2-11
Gotowy
Scotty Freeman
ATOS HQ
Davit Khachatryan KD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Girls [9-10 years] / Intermediate / -36,0 kg
(Day 1)
4-10
Gotowy
Hadley Weber
Art of JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Kylie Prieto Lansang Jiujitsu
Boys [6 and under] / Beginner / -20,0 kg
(Day 1)
16 -8
Gotowy
Timothy Hermes Vicencio
Lansang Jiujitsu
Liam Grana Lansang Jiujitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys [9-10 years] / Advanced / +48,0 kg
(Day 1)
13 - 7
Gotowy
Diego Martinez
Lansang Jiujitsu
Ryian Alexander Wygrana na punkty - 04:00
Girls [7-8 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
7-5
Gotowy
Alexandria Kanis
10th Planet - Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Lucy Tan Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Girls [9-10 years] / Intermediate / -40,0 kg
(Day 1)
6-6
Gotowy
Mila Noda
Kraken BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Peyton Quance Alpine Jiu Jitsu
Girls [9-10 years] / Intermediate / -36,0 kg
(Day 1)
4-11
Gotowy
JennaRie Suesue
10th Planet Gorillas
Sophia Garcia Sektor BJJ, Chino, CA. Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Boys [9-10 years] / Intermediate / -36,0 kg
(Day 1)
20-7
Gotowy
Nathan Nieto
Next Move Jiu Jitsu
Silas Sims ATOS HQ Wygrana na punkty - 04:00
Boys [7-8 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
18-15
Gotowy
Ethan Park
Lansang Jiujitsu
Daniel Zakharov ESJJ (Excellence School of Jiu Jitsu) Wygrana na punkty - 04:00
Boys [6 and under] / Intermediate / -20,0 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Adalynn Wang
Art of JiuJitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Levi Prado Riverside Submission
Boys [7-8 years] / Intermediate / -24,0 kg
(Day 1)
5-10
Gotowy
Gavin Bui
10th Planet Costa Mesa
Jaxon Azziz Versus Jiu Jitsu Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Boys [7-8 years] / Advanced / -24,0 kg
(Day 1)
17-8
Gotowy
Jaxson Hollis
10th Planet Las Vegas
Aleksandr Karbanovich Brazilian Top Team Boston Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Girls [9-10 years] / Intermediate / -28,0 kg
(Day 1)
7-6
Gotowy
Frankie Rose Whelan
Art of JiuJitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Jillian Dane Cua Lansang Jiujitsu
Boys [9-10 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
10-11
Gotowy
Lynden Kim
Lōgōs JJ
Zane Albrecht Next Move Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Girls [7-8 years] / Advanced / -28,0 kg
(Day 1)
3-10
Gotowy
Raelynn Elizarraras
Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing
Unknown User Atos Temecula
Boys [6 and under] / Beginner / -24,0 kg
(Day 1)
5
Gotowy
Ryan Verges
Alpha Miami Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Unknown User KD MMA
Boys [6 and under] / Intermediate / -24,0 kg
(Day 1)
11-9
Gotowy
Epifanio Cruz Pinca
V1sion Checkmat Ladera Ranch
Wygrana na punkty
Brandon Pardue Kiyoshi Jiu Jitsu
Boys [9-10 years] / Advanced / -32,0 kg
(Day 1)
19-9
Gotowy
Aiden Wang
Art of JiuJitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Jake Scharf BAS RUTTEN'S ELITE MMA
Boys [9-10 years] / Intermediate / -48,0 kg
(Day 1)
14 - 15
Gotowy
Ryan Munson
CHECKMAT NORTHRIDGE (IBJJFF)
Marat Mints Art of JiuJitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Girls [9-10 years] / Intermediate / -40,0 kg
(Day 1)
6-9
Gotowy
Mila Noda
Kraken BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Mia Moore HI Grade jiu jitsu
Boys [6 and under] / Beginner / -20,0 kg
(Day 1)
16 -9
Gotowy
Rainier Curtis
Torque Martial Arts
Shane Marapao Lansang Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Boys [6 and under] / Beginner / -24,0 kg
(Day 1)
7
Gotowy
Amell Noda
Kraken BJJ
Jamey Washington 11th Dimension Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30