Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Master (age 35+) / Advanced / -76,0 kg
(Day 1)
12-95
Gotowy
Daniel Romero
Checkmat / Systems Training Center
IVAN HERRERA Baret Submissions Wygrana na punkty - 05:00
Women / Adult (age 15+) / Intermediate / -50,0 kg
(Day 1)
9-113
Gotowy
Stephanie Pham
10th Planet Fullerton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Cadence Glann Watkins Wrecking Crew
Women / Adult (age 15+) / Advanced / -55,0 kg
(Day 1)
3-108
Gotowy
Shye Lilly
SIMGO Academy
Cara Du Plessis RENZO GRACIE ACADEMY CAPE TOWN Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:54
Men / Master (age 35+) / Advanced / -70,0 kg
(Day 1)
9-104
Gotowy
Baret Yoshida
Baret Submissions
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Walter Moon RENZO GRACIE LOS ANGELES
Men / Master (age 35+) / Intermediate / -91,0 kg
(Day 1)
2-108
Gotowy
Nik Jones
10th Planet HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Garrett Gaston Pedigo Submission Fighting
Men / Master (age 35+) / Advanced / -76,0 kg
(Day 1)
20-85
Gotowy
Danny Boll
10th Planet Freaks
Kenneth Yim 10th Planet Orange County Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Women / Adult (age 15+) / Intermediate / -55,0 kg
(Day 1)
19-96
Gotowy
Rose Maiella
10th Planet Las Vegas
Christian Rogers 10th Planet Freaks Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Women / Adult (age 15+) / Advanced / -55,0 kg
(Day 1)
97
Gotowy
Marilyn Cruz
Baret Submissions
Wygrana na punkty - 06:00
Lauren Sears 10th Planet Austin
Men / Master (age 35+) / Advanced / -70,0 kg
(Day 1)
9-114
Gotowy
Francisco Navarro
PARAGON BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Baret Yoshida Baret Submissions Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Men / Master (age 35+) / Advanced / -76,0 kg
(Day 1)
12-96
Gotowy
Oscar Magana
IVAN HERRERA Baret Submissions Wygrana na punkty - 05:00
Women's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
17-100
Gotowy
Elizabeth Phillips
Warriorcamp
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Alexandra Binam 10th Planet Seattle
Women's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
18-111
Gotowy
Calli Behm
Warriorcamp
Elizabeth Mitrovic Alliance Greenville Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Men / Master (age 35+) / Intermediate / -91,0 kg
(Day 1)
Gotowy
Torre Soderlund
Checkmat Fresno/Roots Brazilian Jiu Jitsu
Michael Ross Jean Jacques Machado BJJ Academy Wygrana walkowerem
Men / Master (age 35+) / Intermediate / -91,0 kg
(Day 1)
13 - 100
Gotowy
German Echeverria
Garrett Gaston Pedigo Submission Fighting Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Men / Master (age 35+) / Advanced / -91,0 kg
(Day 1)
16 -97
Gotowy
Corey Guitard
10th Planet Calgary
Wygrana na punkty - 05:00
Carl Boudro 10th Planet Freaks
Women's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
19-97
Gotowy
Peyton Letcher
RENZO GRACIE ACADEMY CAPE TOWN
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Olivia Jensen Profectus Jiu-Jitsu
Men / Master (age 35+) / Advanced / -91,0 kg
(Day 1)
Gotowy
Michael Weiner
5 Star Martial Arts - Renzo Gracie Los Angeles
Wygrana walkowerem
Thomas Linzy 10th Planet Orange
Women / Adult (age 15+) / Advanced / -55,0 kg
(Day 1)
98
Gotowy
Laura Anderson
Orange County RTC
Cindy Ung Team Balance Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Men / Master (age 35+) / Advanced / -91,0 kg
(Day 1)
16 -94
Gotowy
Kevin Figueroa
Gracie Barra Riverside
Michael Weiner 5 Star Martial Arts - Renzo Gracie Los Angeles Wygrana na punkty - 05:00
Men / Master (age 35+) / Intermediate / -91,0 kg
(Day 1)
13 - 101
Gotowy
Orlando Delapaz
RMMA
Nik Jones 10th Planet HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Women's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
17-108
Gotowy
Helena Crevar
New Wave JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Elizabeth Phillips Warriorcamp
Men's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
Gotowy
Kaisar Saulebayev
Qazaqstan Top Team: Main
Wygrana walkowerem
Breylor Grout Legion American Jiu Jitsu
Men / Master (age 35+) / Advanced / -76,0 kg
(Day 1)
12-97
Gotowy
IVAN HERRERA
Baret Submissions
Wygrana na punkty - 05:00
Jimmy Morgan 10th Planet Palmdale
Men's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
1-115
Gotowy
Daniel Manasoiu
New Wave JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Quan Vo Gracie Allegiance San Diego
Men's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
5-107
Gotowy
Abraham La Montagne
New Wave JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Travis Rucker
Men's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
6-110
Gotowy
Shayne Kelley
Bryce Lamb Profectus Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Men's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
7-84
Gotowy
Dylan Melton
Gracie Barra Westchase
Wygrana na punkty - 06:00
Jose Munoz 12stjiujitsu
Men's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
8-107
Gotowy
Eric Geib
Gracie Allegiance San Diego
Jamie Carnall Avilla brazilian jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Men / Master (age 35+) / Intermediate / -91,0 kg
(Day 1)
13 - 102
Gotowy
Michael Ross
Jean Jacques Machado BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Garrett Gaston Pedigo Submission Fighting
Men / Master (age 35+) / Advanced / -76,0 kg
(Day 1)
20-96
Gotowy
Malachy Silva
5 Star Martial Arts - Renzo Gracie Los Angeles
Danny Boll 10th Planet Freaks Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Men's Absolute / Adult / Advanced
(Day 1)
3-109
Gotowy
Kevin BERBRICH
10th Planet Freaks
Wygrana na punkty - 06:00
Stephen Posner Jean Jacques Machado BJJ Academy
Women / Adult (age 15+) / Advanced / -55,0 kg
(Day 1)
99
Gotowy
Cara Du Plessis
RENZO GRACIE ACADEMY CAPE TOWN
Wygrana na punkty - 06:00
Marilyn Cruz Baret Submissions