Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys [6 and under] / Intermediate / -20,0 kg
(Day 1)
1-4
Finito
Ryan Verges
Alpha Miami Grappling
Won by Submission - 00:13
Rainier Curtis Torque Martial Arts
Boys [6 and under] / Beginner / -24,0 kg
(Day 1)
3
Finito
Unknown User
KD MMA
Jamey Washington 11th Dimension Won by Submission - 00:37
Boys [7-8 years] / Advanced / -28,0 kg
(Day 1)
9-9
Finito
Unknown User
Atos Temecula
Maximus Cooperman Alpha Miami Grappling Won by Submission - 02:14
Boys [7-8 years] / Intermediate / -24,0 kg
(Day 1)
5-7
Finito
Sterling Young
Carlson Gracie Placentia
Samwise Curtis Torque Martial Arts Won by Submission - 00:16
Girls [7-8 years] / Intermediate / -28,0 kg
(Day 1)
Finito
Unknown User
Atos Temecula
Lily Chapman Strength & Honor MMA Won by Walkover
Boys [11-12 years] / Intermediate / -40,0 kg
(Day 1)
2-10
Finito
Daniel Fennell
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Won by Submission - 00:36
Andrew Gelzleicher Peerless Jiu Jitsu Academy
Boys [6 and under] / Intermediate / -24,0 kg
(Day 1)
11-7
Finito
Alexander Pilipenko
Team Wise
Won by Submission - 00:45
Ryder Collado PARAGON BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Girls [9-10 years] / Intermediate / -28,0 kg
(Day 1)
7-4
Finito
Frankie Rose Whelan
Art of JiuJitsu
Ana Sanchez Raba ATOS HQ Won by Submission - 00:52
Boys [7-8 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
18-12
Finito
Ethan Park
Lansang Jiujitsu
Won by points - 04:00
Valentino Gonzalez CHECKMAT MURRIETA (IBJJFF)
Girls [6 and under] / Beginner / -24,0 kg
(Day 1)
20-3
Finito
Harmony Riccio
10th Planet Las Vegas
Won by Submission
Livy Felix ATOS HQ
Boys [7-8 years] / Advanced / -24,0 kg
(Day 1)
17-5
Finito
Samwise Curtis
Torque Martial Arts
Noah Lopez Alpha Miami Grappling Won by points - 04:00
Boys [9-10 years] / Beginner / -28,0 kg
(Day 1)
13 - 5
Finito
Eddie Castro
Lansang Jiujitsu
Jayden Zapata Won by points - 04:00
Boys [7-8 years] / Intermediate / -28,0 kg
(Day 1)
1-9
Finito
Ido Magen
10th Planet Jiu Jitsu
Jackson Kisor ATOS HQ Won by Submission - 02:57
Boys [7-8 years] / Advanced / -28,0 kg
(Day 1)
9-10
Finito
Tyler Han
Art of JiuJitsu
Won by points - 04:00
Misha Pilipenko Team Wise
Boys [9-10 years] / Advanced / -32,0 kg
(Day 1)
19-6
Finito
Lynden Kim
Lōgōs JJ
Jake Scharf BAS RUTTEN'S ELITE MMA Won by Submission - 01:48
Boys [9-10 years] / Intermediate / -40,0 kg
(Day 1)
14 - 9
Finito
Rocco DePalmo
ATOS HQ
Won by Submission - 00:49
Lucciano Pietropaulo Alpha Miami Grappling
Boys [9-10 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
10-1
Finito
Koby Hori
Zane Albrecht Next Move Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys [7-8 years] / Intermediate / -24,0 kg
(Day 1)
5-8
Finito
Jaxon Azziz
Versus Jiu Jitsu Team
Cyprien Ally ATOS HQ Won by Submission - 00:45
Boys [7-8 years] / Beginner / -28,0 kg
(Day 1)
4
Finito
Aren Khachatryan
KD MMA
Daniel Setaghyan KD MMA Won by points - 04:00
Girls [9-10 years] / Intermediate / -40,0 kg
(Day 1)
6-5
Finito
Sahara Wells
ATOS HQ
Evie Silva Sektor Jiu-Jitsu Won by Decision - 06:00
Boys [7-8 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
18-13
Finito
Daniel Zakharov
ESJJ (Excellence School of Jiu Jitsu)
Won by Submission - 02:29
Dax Osornio Carlson Gracie Temecula
Boys [9-10 years] / Advanced / -32,0 kg
(Day 1)
19-7
Finito
Ivan Sobolev
Alpha Miami Grappling
Won by Submission - 01:34
Noah Riccio 10th Planet Las Vegas
Girls [7-8 years] / Advanced / -28,0 kg
(Day 1)
Finito
Vesper Ortega
Easton Training Center - Centennial
Won by Walkover
Unknown User Atos Temecula
Boys [11-12 years] / Intermediate / -40,0 kg
(Day 1)
2-12
Finito
Brody Webb
Komainu Yemaso BJJ
Won by Submission - 01:57
Samuel Vaz Art of JiuJitsu
Boys [7-8 years] / Intermediate / -24,0 kg
(Day 1)
5-9
Finito
Maddoc Harrell
CHECKMAT NORTHRIDGE (IBJJFF)
Won by points - 04:00
Sterling Young Carlson Gracie Placentia
Boys [7-8 years] / Advanced / -28,0 kg
(Day 1)
9-11
Finito
Aleksandr Karbanovich
Brazilian Top Team Boston
Won by Submission - 02:12
Logan Kauliuli Garcia ATOS HQ
Boys [7-8 years] / Advanced / -24,0 kg
(Day 1)
17-6
Finito
Jason Simonski
ATOS HQ
Won by Submission - 00:53
Paul Flores Arctic Training Center
Boys [6 and under] / Beginner / -20,0 kg
(Day 1)
16 -7
Finito
Malik Dunkaev
CHECKMAT NEEZAM JIU-JITSU (IBJJFF)
Won by Submission - 02:51
Rainier Curtis Torque Martial Arts
Girls [7-8 years] / Intermediate / -28,0 kg
(Day 1)
8-6
Finito
Vesper Ortega
Easton Training Center - Centennial
Alexandria Kanis 10th Planet - Las Vegas Won by Submission - 00:42
Girls [7-8 years] / Advanced / -28,0 kg
(Day 1)
3-9
Finito
Mealow Petre
Art of JiuJitsu
Won by points - 04:00
Makayla Rangel TRUJITSU / Bakersfield
Boys [6 and under] / Intermediate / -20,0 kg
(Day 1)
1-5
Finito
Jack Mcnulty
Aftermath BJJ
Won by points - 04:00
Brandon Pardue Kiyoshi Jiu Jitsu
Boys [7-8 years] / Intermediate / -32,0 kg
(Day 1)
18-14
Finito
Herra Rose The Last Dragon
Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 03:09
Logan De Guzman 10th Planet Fullerton